Humans Event Urla

HomeHumans Event Urla

Müziği ve mutluluğu HUMANS EVENT URLA ile hissedin!

Hayalinizdeki tüm organizasyonlar için The Guru Urla, tecrübeli ekibi, geniş açık ve kapalı alanları ile sizleri bekliyor.

Güzel havası, tarihi, dingin yaşamıyla Urla’da, hayallerinize bir adım daha yakınsınız. 

Humans Event Urla ile geleceğinizi planlarken düğün, nişan, kına, doğum günü, after party, lansman ve özel etkinlikleriniz için açık & kapalı alanlarımız, yemekli & yemeksiz seçeneklerimiz ile mutluluğu doyasıya yaşayabilirsiniz. Alan içinde bulunan otoparkımız, butik otelimiz ve 2 adet restoranımız ile misafirlerimize farklı organizasyon alanları da sunmaktayız.

Humans Event Urla olarak, düğün & davet organizasyonlarının yanı sıra konser etkinliklerimiz ile de sizleri The Guru Urla'da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Siz de eğlence mekanımızı kiralayabilir, müzik coşkusunu ruhunuzun derinliklerinde hissedebilir veya açıkhava konserleri, yaratıcı atölye çalışmaları, konsept festivalleri, açıkhava sineması ve birçok farklı etkinliğimizde bizlere eşlik edebilirsiniz.

humans-hk

Tek kelimeyle mükemmel ambiyansı olan ve son derece kaliteli bir mekan.

İsmail Mutlu

harita

The Guru Urla

Kolay Ulaşım &
Geniş Otopark
Alanı

Etkinlik ve organizasyonlarımızı gerçekleştirdiğimiz, açık ve kapalı alanlara sahip mekanımız THE GURU URLA olarak, kolay ulaşım imkanı ve geniş otopark alanlarımız ile misafirlerimizin konforuna öncelik veriyoruz.